KIRGIZİSTAN-TÜRKİYE MANAS ÜNİVERSİTESİ
AKADEMİK KURUL VE KOMİSYONLAR LİSTESİ

AĞAÇLANDIRMA, YEŞİLLENDİRME VE PEYZAJ İŞLERİ KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Mürüvvet ILGIN Bölüm Başkanı ZİRAAT FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. İbrahim İlker ÖZYİĞİT Başkan ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZLERİ Üye
3 Prof.Dr. Hüseyn GÖÇMEN Öğretim Üyesi ZİRAAT FAKÜLTESİ Üye
4 Doç.Dr. Selahattin ÇINAR Öğretim Üyesi ZİRAAT FAKÜLTESİ Üye
5 Doç.Dr. Nurbek ALDAYAROV Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
6 Doç.Dr. Nazgül İMANBERDİEVA Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
7 Salih ŞENOZAN Daire Başkanı DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

AKADEMİK YAPILANMA DAİMİ KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Asılbek KULMIRZAYEV Rektör Vekili REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Üye
3 Prof.Dr. Nahit AKTAŞ Anabilim Dalı Başkanı FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Üye
4 Prof.Dr. Abuzer TAŞ Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Üye
5 Prof.Dr. Ceyhun Vedat UYĞUR Bölüm Başkanı EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
6 Prof.Dr. Selahattin Gültekin Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
7 Prof.Dr. Kanat CANUZAKOV Müdür BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU Üye
8 Doç. Anarbek İBRAYEV Dekan Vekili GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye

AKADEMİK YÜKSELTME VE ATAMA ÖN DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Kadir ARDIÇ Dekan Vekili İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. Mustafa KÖYLÜ Dekan Vekili İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Ceenbek ALIMBAYEV Dekan Yardımcısı EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
4 Doç.Dr. Bakıt BORKOYEV Dekan Yardımcısı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
5 Doç.Dr. Tezcan ABASIZ Öğretim Üyesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye

ARAŞTIRMA FAALİYETLERİ DESTEKLEME KURULU

1 Prof.Dr. Ümit GÜRBÜZ Dekan Vekili VETERİNER FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. Anarkül URDALETOVA Anabilim Dalı Başkanı FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Üye
3 Prof.Dr. Camgırbek BÖKÖŞOV Bölüm Başkanı EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Vefa TAŞDELEN Öğretim Üyesi SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ Üye
5 Doç.Dr. Nurbek ALDAYAROV Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Ali Osman SOLAK Dekan Vekili FEN FAKÜLTESİ Başkan
2 Doç.Dr. Selahattin ÇINAR Öğretim Üyesi ZİRAAT FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Cıldız URMANBETOVA Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Mustafa KÖYLÜ Dekan Vekili İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Emil OMURZAK UULU Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye

BİLİMSEL TOPLANTI VE ETKİNLİKLERİ İNCELEME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Cusup PİRİMBAYEV Bölüm Başkanı İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
3 Yrd.Doç.Dr. Kamalbek KARIMŞAKOV Başkan Vekili ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZLERİ Üye
4 Ziya ARPALI Genel Sekreter GENEL SEKRETERLİK Üye
5İlgili Birim TemsilcisiÜye

BURS KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Mustafa KÖYLÜ Dekan Vekili İLAHİYAT FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. Kürşad YILMAZ Başkan ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZLERİ Üye
3 Doç.Dr. Tamara KARAŞEVA Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
4 Doç.Dr. Özcan ÖZKARAKOÇ Bölüm Başkanı GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye
5 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

DİJİTAL TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA KOMİSYONU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Doç.Dr. Abdullah Erdal TÜMER Bölüm Başkanı MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
3 Prof.Dr. Özgül SALOR-DURNA Bölüm Başkanı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
4 Yrd.Doç.Dr. Mahmut VURAL Müdür Vekili MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Rita İSMAİLOVA Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
6 Yrd.Doç.Dr. Güntekin Şimşek Öğretim Üyesi TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
7 Dr. Bülent NAMAL Müdür REKTÖRLÜK Üye
8 Öğr.Gör. Aybek ADANBAYEV Öğretim Görevlisi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
9 Azizbek USUBALİYEV Daire Başkanı BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
10 Cumagül NURAKUN KIZI Şef BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

DONANIM GELİŞTİRME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Ümit GÜRBÜZ Dekan Vekili VETERİNER FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. Osman TUTKUN Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Zarlık MAYMEKOV Bölüm Başkanı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
4 Doç.Dr. Rayımbek SULTANOV Bölüm Başkanı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Mahmut VURAL Müdür Vekili MESLEK YÜKSEKOKULU Üye

EĞİTİM KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Anvarbek MOKEEV Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Selahattin Gültekin Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Coşkan ILICALI Dekan Vekili MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Anarkül URDALETOVA Anabilim Dalı Başkanı FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Üye
5 Prof.Dr. Rüştü YEŞİL Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
6 Doç.Dr. Tamara KARAŞEVA Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
7 Doç.Dr. Bakıt BORKOYEV Dekan Yardımcısı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
8 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

ENFORMATİK ALT YAPI GELİŞTİRME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Asılbek KULMIRZAYEV Rektör Vekili REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Ulan BRİMKULOV Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
3 Doç.Dr. Rayımbek SULTANOV Bölüm Başkanı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
4 Yrd.Doç.Dr. Mahmut VURAL Müdür Vekili MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
5 Öğr.Gör. Aybek ADANBAYEV Öğretim Görevlisi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
6 Öğr.Gör. Mehmet Kenan DÖNMEZ Öğretim Görevlisi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
7 Azizbek USUBALİYEV Daire Başkanı BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

ENGELSİZ KIRGIZİSTAN-TÜRKİYE MANAS ÜNİVERSİTESİ KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Asılbek KULMIRZAYEV Rektör Vekili REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Kanat CANUZAKOV Müdür BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU Üye
3 Prof.Dr. Hasan YILMAZ Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Koordinatör
4 Erdoğan TEMEL Müdür YAPI İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
5 Kıyal TURDAKUNOVA Müdür ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
6 Saodat MOLDOBAYEVA Daire Başkanı SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
7 Nazira KUBANIÇBEK Müdür SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
8 Prof.Dr. Kürşad YILMAZ Başkan ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZLERİ Üye
9Nestan-Darejan DJUSUPBAYEVA
(İlahiyat Fakültesi İslam Bilimleri 1.sınıf)
Üye

ETİK KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Asılbek KULMIRZAYEV Rektör Vekili REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Anarkül URDALETOVA Anabilim Dalı Başkanı FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Üye
3 Doç. Anarbek İBRAYEV Dekan Vekili GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye

FAHRİ AKADEMİK UNVANLAR İNCELEME VE TEKLİF KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Asılbek KULMIRZAYEV Rektör Vekili REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Üye
3 Prof.Dr. Kadir ARDIÇ Dekan Vekili İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Hamza ÇAKIR Dekan Vekili İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
5 Prof.Dr. Layli ÜKÜBAYEVA Dekan Vekili EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye

HAYVAN DENEYLERİ YEREL ETİK KURULU

1 Prof.Dr. Askarbek TÜLÖBAEV Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. Abuzer TAŞ Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Metin BAYRAKTAR Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Üye
4 Doç.Dr. Nurbek ALDAYAROV Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Fatih Ramazan İSTANBULLUGİL Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Üye
6Doç.Dr. Irısbek BEGALİYEV
Tarım Üniversitesi/Veteriner Fakültesi
Üye
7Dr.Tölönbek IRSALİYEV
K.C. Veteriner ve Fitisanitasyon Denetleme Başkanlığı
Üye

KİTAP TEMİN KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Anvarbek MOKEEV Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Mustafa KÖYLÜ Dekan Vekili İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Osman TUTKUN Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Camgırbek BÖKÖŞOV Bölüm Başkanı EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Tolga GÖK Müdür Vekili TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
6 Maksatbek INAKBEKOV Daire Başkanı KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

KONUT TAHSİS KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Ali Osman SOLAK Dekan Vekili FEN FAKÜLTESİ Başkan
2 Ziya ARPALI Genel Sekreter GENEL SEKRETERLİK Üye
3 Vehbi BAŞKAPAN Daire Başkanı PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
4 Sezai ÜNNER Daire Başkanı YAPI İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Yedek Üye
5 Salih ŞENOZAN Daire Başkanı DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Yedek Üye

KTMÜ KALİTE KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Sebahattin BALCI Rektör REKTÖRLÜK Rektörlük
2 Prof.Dr. Asılbek KULMIRZAYEV Rektör Vekili REKTÖRLÜK Rektörlük
3 Prof.Dr. Selahattin Gültekin Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Kalite Ofisi Yöneticisi
4 Ziya ARPALI Genel Sekreter GENEL SEKRETERLİK Genel Sekreterlik
5 Ceyda Tuğçe DÖNMEZ Daire Başkanı STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
6 Yrd.Doç.Dr. Yunus Emre GÜRBÜZ Başkan ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZLERİ Üye
7 Doç.Dr. Meerim İMAŞ KIZI Dekan Yardımcısı FEN FAKÜLTESİ Üye
8 Doç. Anarbek İBRAYEV Dekan Vekili GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye
9 Prof.Dr. Anarkül URDALETOVA Anabilim Dalı Başkanı FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Üye
10 Doç.Dr. Bakıt MURZARAYIMOV Dekan Yardımcısı İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
11 Prof.Dr. Yusuf YURDİGÜL Öğretim Üyesi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
12 Doç.Dr. Bakıt ŞARŞEMBAYEV Dekan Yardımcısı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
13 Prof.Dr. Metin BAYRAKTAR Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Üye
14 Prof.Dr. Tinatin DÖÖLÖTKELDİYEVA Bölüm Başkanı ZİRAAT FAKÜLTESİ Üye
15 Doç.Dr. Kadırbay ÇEKİROV Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
16 Doç.Dr. Muratbek KOCOBEKOV Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
17 Prof.Dr. Kanat CANUZAKOV Müdür BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU Üye
18 Yrd.Doç.Dr. Tolga GÖK Müdür Vekili TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
19 Doç.Dr. Taalaybek ABDİYEV Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
20 Doç.Dr. Bakıt BORKOYEV Dekan Yardımcısı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
21 Doç.Dr. Abdullah Erdal TÜMER Bölüm Başkanı MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
22 Yrd.Doç.Dr. Seyil NAJIMUDINOVA Öğretim Üyesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
23 Doç.Dr. Tamara KARAŞEVA Dekan Yardımcısı FEN FAKÜLTESİ Üye
24 Prof.Dr. Kadir ARDIÇ Dekan Vekili İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
25Öğrenci Konseyi TemsilcisiÜye

KTMÜ PERFORMANS VE TEŞVİK KOMİSYONU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Fahreddin ABDULLAYEV Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Nahit AKTAŞ Anabilim Dalı Başkanı FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Üye
4 Yrd.Doç.Dr. Kamalbek KARIMŞAKOV Başkan Vekili ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZLERİ Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Baktıbek İSAKOV Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
6 Maksatbek INAKBEKOV Daire Başkanı KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI Uzman Destek

MANAS-TV RADYO YAYIN KURULU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Hamza ÇAKIR Dekan Vekili İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
3 Doç. Moldoseyit MAMBETAKUNOV Bölüm Başkanı İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
4 Ögr.Gör.Dr. Bakıtbek ORUNBEKOV Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
5 Öğr.Gör. Abdı SATAROV Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
6 Dr. Bülent NAMAL Müdür REKTÖRLÜK Üye

MEDYA TEKNOLOJİLERİ GELİŞTİRME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Doç.Dr. Rayımbek SULTANOV Bölüm Başkanı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Hasan YILMAZ Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
4 Doç. Moldoseyit MAMBETAKUNOV Bölüm Başkanı İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
5 Doç. Anarbek İBRAYEV Dekan Vekili GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye
6 Öğr.Gör. Stambulbek MAMBETALİYEV Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
7 Dr. Bülent NAMAL Müdür REKTÖRLÜK Üye

MEVZUAT GELİŞTİRME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Ali Osman SOLAK Dekan Vekili FEN FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. Coşkan ILICALI Dekan Vekili MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Cusup PİRİMBAYEV Bölüm Başkanı İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Mehmet AYDIN Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
5 Prof.Dr. Askarbek TÜLÖBAEV Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Üye
6 Prof.Dr. Mustafa ORÇAN Bölüm Başkanı EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
7 Prof.Dr. Mustafa ÇAKMAKLIOĞLU Bölüm Başkanı İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
8 Doç.Dr. Tamara KARAŞEVA Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
9 Yrd.Doç.Dr. Azamat MAKSÜDÜNOV Öğretim Üyesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
10 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
11 Salih ŞENOZAN Daire Başkanı DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

MUAYENE KOMİSYONU (Bilgisayar Malzemeleri İçin Muayene Komisyonu)

1 Doç.Dr. Rayımbek SULTANOV Bölüm Başkanı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Başkan
2 Doç.Dr. Bakıt ŞARŞEMBAYEV Dekan Yardımcısı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
3 Öğr.Gör. Mehmet Kenan DÖNMEZ Öğretim Görevlisi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
4 Öğr.Gör. Aybek ADANBAYEV Öğretim Görevlisi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
5İlgili Birim TemsilcisiÜye

MUAYENE VE KABUL KOMİSYONU (Bilgisayar Malzemeleri Hariç)

1 Doç.Dr. Rayımbek SULTANOV Bölüm Başkanı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
2 Yrd.Doç.Dr. Tolga GÖK Müdür Vekili TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
3İlgili Birim TemsilcisiÜye

MUHAMMEN BEDEL BELİRLEME KOMİSYONU

1 Doç.Dr. Nurudin KIDIRALIYEV Bölüm Başkanı TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Başkan
2 Yrd.Doç.Dr. Mahmut VURAL Müdür Vekili MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
3 Öğr.Gör. Sapargül TURDUBEKOVA Öğretim Görevlisi TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
4 Salih ŞENOZAN Daire Başkanı DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
5 Ceyda Tuğçe DÖNMEZ Daire Başkanı STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

ÖĞRENCİ EVLERİ YÖNETİM KURULU

1 Prof.Dr. Anvarbek MOKEEV Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Kadir ARDIÇ Dekan Vekili İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
3 Yrd.Doç.Dr. Roza ABDIKULOVA Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
4 Öğr.Gör. Adil AKTAŞ Müdür Vekili SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
5 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
6Öğrenci Konseyi TemsilcisiÜye

ÖĞRENCİ YARDIM FONU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Doç.Dr. Mehmet DEMİRCİ Öğretim Üyesi İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Fatih BAŞBUĞ Bölüm Başkanı GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye
4 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
5 Talant TENTİMİŞOV Müdür Yardımcısı SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
6 Nazira KUBANIÇBEK Müdür SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
7 Ceyda Tuğçe DÖNMEZ Daire Başkanı STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

ÖĞRENCİ, AKADEMİK VE İDARİ PERSONEL BİLGİLENDİRME,YÖNLENDİRME VE MOTİVASYON KOMİSYONU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Anvarbek MOKEEV Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Üye
3 Prof.Dr. Tinatin DÖÖLÖTKELDİYEVA Bölüm Başkanı ZİRAAT FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Ümit GÜRBÜZ Dekan Vekili VETERİNER FAKÜLTESİ Üye
5 Prof.Dr. Anarkül URDALETOVA Anabilim Dalı Başkanı FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Üye
6 Prof.Dr. Osman EYÜPOĞLU Bölüm Başkanı İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
7 Prof.Dr. Selahattin Gültekin Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
8 Doç.Dr. Taalaybek ABDİYEV Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
9 Prof.Dr. Ceenbek ALIMBAYEV Dekan Yardımcısı EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
10 Doç.Dr. Erkan AKGÖZ Bölüm Başkanı TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
11 Doç.Dr. Muratbek KOCOBEKOV Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
12 Doç.Dr. Dciparkul ABDIRAHMANOVA Bölüm Başkanı BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU Üye
13 Doç.Dr. Meerim İMAŞ KIZI Dekan Yardımcısı FEN FAKÜLTESİ Üye
14 Yrd.Doç.Dr. Mahmut VURAL Müdür Vekili MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
15 Muhittin GÜMÜŞ Öğretim Görevlisi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
16 Öğr.Gör. Abdı SATAROV Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
17 Öğr.Gör. Sebahattin SİVRİKAYA Dekan Yardımcısı GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye
18 Öğr.Gör. Kanıbek ÖMÜRBEKOV Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
19 Ziya ARPALI Genel Sekreter GENEL SEKRETERLİK Üye
20 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
21 Nazira KUBANIÇBEK Müdür SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
22 Kıyal TURDAKUNOVA Müdür ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
23 Dr. Bülent NAMAL Müdür REKTÖRLÜK Üye
24Öğrenci Konseyi TemsilcisiÜye

ÖĞRETİM ELEMANI PLANLAMA, TEMİN VE SEÇME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Ali Osman SOLAK Dekan Vekili FEN FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. Layli ÜKÜBAYEVA Dekan Vekili EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Coşkan ILICALI Dekan Vekili MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Mustafa PAKSOY Dekan Vekili ZİRAAT FAKÜLTESİ Üye
5 Prof.Dr. Anarkül URDALETOVA Anabilim Dalı Başkanı FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Üye

ÖYEP KOORDİNASYON, İZLEME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Ali Osman SOLAK Dekan Vekili FEN FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Layli ÜKÜBAYEVA Dekan Vekili EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Selahattin Gültekin Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye

PARA HARCAMA KOMİSYONU

1 Şamil BALCI Müdür STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI Başkan
2 Mehmet KURT Memur DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
3İlgili Akademik Birim Yöneticisinin Görevlendireceği PersonelÜye

PROJE GELİŞTİRME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Murat KARAHAN Dekan Yardımcısı VETERİNER FAKÜLTESİ Başkan
2 Doç.Dr. Tamara KARAŞEVA Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
3 Doç.Dr. Cengiz BUYAR Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
4 Doç.Dr. Erkan AKGÖZ Bölüm Başkanı TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
5 Doç.Dr. Bakıt MURZARAYIMOV Dekan Yardımcısı İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
6 Ceyda Tuğçe DÖNMEZ Daire Başkanı STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
7 Maksatbek INAKBEKOV Daire Başkanı KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

PROJE VE AKADEMİK YAZIM DESTEK BİRİMİ

1 Prof.Dr. Mustafa KÖYLÜ Dekan Vekili İLAHİYAT FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. Vefa TAŞDELEN Öğretim Üyesi SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ Üye
3 Prof.Dr. Osman TUTKUN Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
4 Doç.Dr. Meerim İMAŞ KIZI Dekan Yardımcısı FEN FAKÜLTESİ Üye
5 Camilya URKUNÇİYEVA Memur REKTÖRLÜK Üye

SİVİL SAVUNMA KOMİSYONU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Anvarbek MOKEEV Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Üye
3 Ziya ARPALI Genel Sekreter GENEL SEKRETERLİK Üye
4 Doç.Dr. Bakıt MURZARAYIMOV Dekan Yardımcısı İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
5 Salih ŞENOZAN Daire Başkanı DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
6 Maksatbek INAKBEKOV Daire Başkanı KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
7 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
8 Vehbi BAŞKAPAN Daire Başkanı PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
9 Ceyda Tuğçe DÖNMEZ Daire Başkanı STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
10 Doç.Dr. Cakşılık KOCOBAYEV İnşaat Mühendisi YAPI İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
11Sivil Savunma Uzmanı Üye

SOSYAL TESİSLER VE KANTİN-KAFETERYA İŞLETMELERİ (İşletmeleri Denetleme Kurulu)

1 Doç.Dr. Emin YÜREKLİ Öğretim Üyesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Başkan
2 Yrd.Doç.Dr. Murat Bürkan SERBEST Öğretim Üyesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
3 Ögr.Gör.Dr. Serhat ATMACA Müdür Yardımcısı MESLEK YÜKSEKOKULU Üye

SOSYAL TESİSLER VE KANTİN-KAFETERYA İŞLETMELERİ (Muayene Kabul Komisyonu)

1 Doç.Dr. Nurudin KIDIRALIYEV Bölüm Başkanı TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Başkan
2 Abuzer AKGÜN Aşçıbaşı SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
3 Bakıtbek ARZIMATOV Şef STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

SOSYAL TESİSLER VE KANTİN-KAFETERYA İŞLETMELERİ (Satın alma Komisyonu)

1 Prof.Dr. Nazir DUMANLI Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Başkan
2 Prof.Dr. Hüseyn GÖÇMEN Öğretim Üyesi ZİRAAT FAKÜLTESİ Üye
3 Saodat MOLDOBAYEVA Daire Başkanı SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
4 Salih ŞENOZAN Daire Başkanı DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
5 Muratbek COLDOŞOV Müdür SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

SOSYAL TESİSLER VE KANTİN-KAFETERYA İŞLETMELERİ (Yönetim Kurulu)

1 Prof.Dr. Ümit GÜRBÜZ Dekan Vekili VETERİNER FAKÜLTESİ Başkan
2 Yrd.Doç.Dr. Cunus GANİYEV Öğretim Üyesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
3 Ziya ARPALI Genel Sekreter GENEL SEKRETERLİK Üye
4 Sezai ÜNNER Daire Başkanı YAPI İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Fatih Ramazan İSTANBULLUGİL Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Üye
6*Sağlık Kültür Dairesi Başkanı oy hakkı olmaksızın toplantılara katılacaktırÜye

SOSYAL, KÜLTÜREL, SANATSAL VE SPORTİF FAALİYETLER KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Anvarbek MOKEEV Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Kanat CANUZAKOV Müdür BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU Üye
3 Yrd.Doç.Dr. Nariste KADIRALİEVA Öğretim Üyesi VETERİNER FAKÜLTESİ Üye
4 Yrd.Doç.Dr. Yunus Emre GÜRBÜZ Başkan ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZLERİ Üye
5 Ögr.Gör.Dr. Bakıtbek ORUNBEKOV Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
6 Öğr.Gör. Sebahattin SİVRİKAYA Dekan Yardımcısı GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye
7 Öğr.Gör. RISBEK CUMAKUNOV Öğretim Görevlisi GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye
8 Saodat MOLDOBAYEVA Daire Başkanı SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
9 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
10 Nazira KUBANIÇBEK Müdür SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
11 Muratbek COLDOŞOV Müdür SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
12 Kıyal TURDAKUNOVA Müdür ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
13Öğrenci Konseyi TemsilcisiÜye

STRATEJİ GELİŞTİRME KURULU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Kadir ARDIÇ Dekan Vekili İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
3 Doç.Dr. Kasım BAYNAL Bölüm Başkan Vekili İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
4 Yrd.Doç.Dr. Cunus GANİYEV Öğretim Üyesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Güntekin Şimşek Öğretim Üyesi TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
6 Ziya ARPALI Genel Sekreter GENEL SEKRETERLİK Üye
7 Ceyda Tuğçe DÖNMEZ Daire Başkanı STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

TÜRK CUMHURİYETLERİ VE AKRABA TOPLULUKLARINDAN ÖĞRENCİ KABUL KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Anvarbek MOKEEV Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Mustafa KÖYLÜ Dekan Vekili İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
3 Doç.Dr. Tamara KARAŞEVA Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
4 Muhittin GÜMÜŞ Öğretim Görevlisi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
5 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

ÜNİVERSİTE TANITIM KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Anvarbek MOKEEV Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Üye
3 Ziya ARPALI Genel Sekreter GENEL SEKRETERLİK Üye
4 Prof.Dr. Hamza ÇAKIR Dekan Vekili İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
5 Prof.Dr. Kanat CANUZAKOV Müdür BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU Üye
6 Doç.Dr. Bakıt ŞARŞEMBAYEV Dekan Yardımcısı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
7 Doç.Dr. Tamara KARAŞEVA Öğretim Üyesi FEN FAKÜLTESİ Üye
8 Yrd.Doç.Dr. Mahmut VURAL Müdür Vekili MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
9 Yrd.Doç.Dr. Seyil NAJIMUDINOVA Öğretim Üyesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
10 Yrd.Doç.Dr. Cunus GANİYEV Öğretim Üyesi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye
11 Yrd.Doç.Dr. Zuhra ALTIMIŞOVA Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
12 Doç.Dr. Bakıt MURZARAYIMOV Dekan Yardımcısı İLAHİYAT FAKÜLTESİ Üye
13 Ögr.Gör.Dr. Bakıtbek ORUNBEKOV Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
14 Ögr.Gör.Dr. Kadiyan BOOBEKOVA Öğretim Görevlisi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
15 Dr. Saykal BOBUŞEVA Öğretim Görevlisi ZİRAAT FAKÜLTESİ Üye
16 Öğr.Gör. Sebahattin SİVRİKAYA Dekan Yardımcısı GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Üye
17 Öğr.Gör. Nadira TURGANBAYEVA Öğretim Görevlisi TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
18 Dr. Bülent NAMAL Müdür REKTÖRLÜK Üye
19 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
20 Bermet BUSURMANOVA Diger KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
21 Şuhrat DAULYATOV Müdür GENEL SEKRETERLİK Üye
22 Nazira KUBANIÇBEK Müdür SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
23 Ögr.Gör.Dr. Serhat ATMACA Müdür Yardımcısı MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
24 Kıyal TURDAKUNOVA Müdür ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
25Öğrenci Konseyi TemsilcisiÜye

ÜNİVERSİTE YAYIN KURULU

1 Prof.Dr. Sebahattin BALCI Rektör REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Layli ÜKÜBAYEVA Dekan Vekili EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
3 Prof.Dr. Selahattin Gültekin Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Cıldız URMANBETOVA Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
5 Prof.Dr. Hamza ÇAKIR Dekan Vekili İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
6 Ziya ARPALI Genel Sekreter GENEL SEKRETERLİK Genel Sekreter / Raportör
7 Maksatbek INAKBEKOV Daire Başkanı KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI Danışman Editör

UZAKTAN EĞİTİM KOORDİNASYON KOMİSYONU

1 Prof.Dr. İsmail ŞEN Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Başkan
2 Prof.Dr. Anvarbek MOKEEV Rektör Yardımcısı REKTÖRLÜK Üye
3 Prof.Dr. Ali Osman SOLAK Dekan Vekili FEN FAKÜLTESİ Üye
4 Prof.Dr. Nahit AKTAŞ Anabilim Dalı Başkanı FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Güntekin Şimşek Öğretim Üyesi TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU Üye
6 Doç. Moldoseyit MAMBETAKUNOV Bölüm Başkanı İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
7 Yrd.Doç.Dr. Roza ABDIKULOVA Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
8 Yrd.Doç.Dr. Mahmut VURAL Müdür Vekili MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
9 Öğr.Gör. Stambulbek MAMBETALİYEV Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
10 Günhan KAYHAN Daire Başkanı ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
11 Azizbek USUBALİYEV Daire Başkanı BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

WEB SAYFASI GELİŞTİRME KOMİSYONU

1 Prof.Dr. Asılbek KULMIRZAYEV Rektör Vekili REKTÖRLÜK Başkan
2 Yrd.Doç.Dr. Rita İSMAİLOVA Öğretim Üyesi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
3 Ögr.Gör.Dr. Bakıtbek ORUNBEKOV Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
4 Yrd.Doç.Dr. Mahmut VURAL Müdür Vekili MESLEK YÜKSEKOKULU Üye
5 Öğr.Gör. Aybek ADANBAYEV Öğretim Görevlisi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
6 Öğr.Gör. Mehmet Kenan DÖNMEZ Öğretim Görevlisi MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Üye
7 Akademik Uzm. Fahri TARHAN Akademik Uzman İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
8 Maksatbek INAKBEKOV Daire Başkanı KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye
9 Camilya URKUNÇİYEVA Memur REKTÖRLÜK Üye
10 Talant CANDRALİEV Webmaster BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Üye

YAYIN KURULU İNCELEME KOMİSYONU

1 Yrd.Doç.Dr. Yunus Emre GÜRBÜZ Başkan ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZLERİ Başkan
2 Yrd.Doç.Dr. Roza ABDIKULOVA Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
3 Doç.Dr. Meerim İMAŞ KIZI Dekan Yardımcısı FEN FAKÜLTESİ Üye
4 Doç.Dr. Cengiz BUYAR Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
5 Yrd.Doç.Dr. Nurdin USEEV Öğretim Üyesi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
6 Dr. Alla NAROZYA Öğretim Görevlisi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
7 Ögr.Gör.Dr. Gülzada STANALİYEVA Öğretim Görevlisi İLETİŞİM FAKÜLTESİ Üye
8 Dr. Kaliya KULALİYEVA Öğretim Görevlisi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
9 Dr. Cıldız ALİMOVA Öğretim Görevlisi EDEBİYAT FAKÜLTESİ Üye
10 Ögr.Gör.Dr. Altinbek COLDOŞOV Öğretim Görevlisi İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ Üye